Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Kurbankent'te yeni dönem!

Bu yıl ihalesini Beykoz Yenimahalle'nin tanınan ismi Resul Rençber'in aldığı öğrenilen Kurbankent için çalışmalar başladı.

Beykoz Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklara başladı. İlçe sakinlerinin ibadetlerini her yıl huzur ve güvenl

Bu yıl ihalesini Beykoz Yenimahalle’nin tanınan ismi Resul Rençber’in aldığı öğrenilen Kurbankent için çalışmalar başladı.

Beykoz Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklara başladı. İlçe sakinlerinin ibadetlerini her yıl huzur ve güvenle yerine getirdiği Kurbankent’in bu yıl da sağlıkla hizmet verebilmesi için kararlar alındı.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk’ün başkanlığında bir araya gelen Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri, Zabıt İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kurbankent’te kurbanlık satıcıları ve vatandaşlara verilecek hizmetleri görüştü. 

Alanın hazırlığı, temizliği, tanıtımı, ilaçlanması, kurbanlık hayvanların ilçeye sevkiyatı, satış koşulları, çadırların yerleşimi ve planlaması gibi konuların ele alındığı toplantıda güvenlik ve emniyet hizmetleri de karara bağlandı.   

Toplantıda ayrıca alana ulaşım ve trafik düzenlemeleri de görüşülerek bayram öncesinde ilk hazırlıklar tamamlandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.