Beykoz! Mahalle esnafına sahip çık!

Beykoz! Mahalle esnafına sahip çık!

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, koronavirüs pandemisinden dolayı zor durumda olan esnaflar için destek kampanyası düzenledi.

Koronavirüs pandemisinden dolayı zor durumda olan esnaflar için “Esnafın Tadı Yok. Beykoz Halkı Esnafını, Beykoz Esnafı Halkını Sever” sloganı ile destek kampanyası düzenleyen Saadet Partisi Beykoz, alışverişin mahalle esnafından yapılmasını istedi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, koronavirüs salgını kısıtlamalarından dolayı zor durumda olan esnafa yönelik çalışma gerçekleştirildi. “Esnafın Tadı Yok. Beykoz Halkı Esnafını, Beykoz Esnafı Halkını Sever” sloganı ile Beykoz’da yaşayan vatandaşlardan esnafa sahip çıkılması istenirken, sosyal medyada da kampanya yürütüldü.

MAHALLE ESNAFINIZDAN ALIŞVERİŞ YAPIN

Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç Beykoz’da yaşayan vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Kıymetli Beykozlular, sizleri pandemi sürecinde zor durumda kalan mahalle esnafımızdan alışveriş yapmaya davet ediyoruz.” dedi.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Kemal KAPTAN

    Son bir ay içersinde Saadet partisi ülkemizdeki gayretli çalışmalarıyla göz dolduruyor gerek reklamlarıyla göndemi belirliyor akp nin ampulu sönüyor ve fişini çekmeye hazırlanıyorlar.

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.