Beykoz Muhtarlar Derneği’ne art arda ziyaretler

Beykoz Muhtarlar Derneği’ne art arda ziyaretler

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, mecliste grubu bulunan AK Parti ve CHP Meclis Üyeleri ile grubu bulunmayan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ağırladı. 

Beykoz Belediye Meclisi’nde grubu bulunan AK Parti ve CHP Meclis Üyeleri ile grubu bulunmayan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, yeni seçilen Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyelilerini ziyaret etti.

İlk olarak, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Meclis Üyeleri Beykoz Muhtarlar Derneği'ne ziyarette bulundu. CHP Heyeti, Muhtarlar Derneği nezdinde ilçedeki diğer tüm muhtarlara başarı dileklerini ilettiler.

AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyeleri de Beykoz Muhtarlar Derneği’ndeki yeni görevlerin hayırlı olması temennisinde bulundu. Beykoz’a dair yapılacak çalışmalar ve yeni dönem projeleri hakkında istişare edildi.

Mecliste grubu bulunmayan İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yöneticileri de Muhtarlar Derneği grubunu ziyaret etti.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve Sosyal Hizmetler Müdürü Anıl Çınar da Beykoz Muhtarlar Derneği'ni ziyaret ederek sosyal hizmetler, Hayvan Rehabilitasyon Merkezi ve çeşitli konularda istişarelerde bulundu.

Son olarak, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve beraberindekiler Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın’ı ziyaret ederek plaket takdim etti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.