Beykoz resmi binlerce beğeni aldı!

Beykoz resmi binlerce beğeni aldı!

Sosyal medya’da paylaşılan Ressam Aslı Baltacıoğlu’nun çizdiği Beykoz Şahinkaya sokakları, binlerce beğeni topladı. 

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitiren Ressam Aslı Baltacıoğlu Beykoz Şahinkaya sokaklarını çizdiği, ‘Meryamzade’ isimli tablosuyla herkesin beğenilerini topladı.

Ayşegül Kurt isimli vatandaşın Twitter’da paylaştığı bu renkli çalışma, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın da dikkatini çekti. Paylaşımın altında ise hala böyle sokakların var oluşunun şaşkınlığını yaşayanların yanı sıra adres isteyen vatandaşların yorumları ile doldu.

Ressam Aslı Baltacıoğlu’nun çizdiği resim herkeste farklı hisler uyandırdı, kimisi resmin kendisinin içine çektiğini sanki Beykoz’un sokaklarında yürüyormuş hissi verdiğini söylerken diğerine ise çizilen bu resim şiir gibi gelmişti. Düşüncelerin sessizliği Beykoz Şahinkaya sokakları ile görüntünün müziği olmuştu.

Karakalem, toz pastel, yağlı boya, sulu boya, kumaş boyama, tezhip yapan ve amatör fotoğraflar çeken Aslı Baltacıoğlu’nun ‘siyahbeyazatolye’ isimli Instagram hesabından, manzaraların boyalar ile birleşmiş hallerinin fotoğraflarına göz gezdirebilirsiniz.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.