Beykoz Rizeliler Derneği son kararını verdi

Beykoz Rizeliler Derneği son kararını verdi

Beykoz Rizeliler Derneği, yapılacak seçimlerde Mehmet Yılmaz'ın başkan adayı olduğunu duyurdu.  

İlerleyen günlerde kongreye gidecek olan Beykoz Rizeliler Derneği, gerçekleştirdikleri istişare toplantısının ardından, başkan adayının resmen Mehmet Yılmaz olduğunu açıkladı.

Düzenlenen toplantıya, Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Genel Başkanı Hasan Başça ve Genel Başkan Yardımcısı Ali Yavuz ile Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Beykoz Rizeliler Derneği tarafından yapılan açıklamada, Beykoz Rizeliler Derneği Başkan Adayı olan Mehmet Yılmaz’ın daha önce adaylığını açıklayan Yönetim Kurulu üyesi İlker Güner’in önerileri ile belirlendiği, istişare kurulu ve mevcut yönetim ile de karar verildiği aktarıldı.

Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi İlker Güner ise düzenlediği bir toplantıda dernek başkanlığına aday olduğunu kamuoyuna duyurmuş ve kendinden başka aday olmadığını söylemişti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.