Beykoz sağlık çalışanları Trabzon mutfağının tadına baktı

Beykoz sağlık çalışanları Trabzon mutfağının tadına baktı

Beykoz Trabzonlular Derneği, Beykoz Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına Akçaabat Köftesi ve baklava ikram etti. 

Beykoz Trabzonlular Derneği, Beykoz Belediyesi işbirliği ile Beykoz Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarına ve hasta yakınlarına Akçaabat Köftesi ve baklava ikram etti.

Yönetim kurulu üyeleri Serhat Gedik ve Müslime Albayrak'ın maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek yaptıkları dağıtımda, sağlık çalışanları ve hasta yakınları memnuniyetlerini dile getirdi.

Trabzonlular Derneği  tarafından yapılan açıklamada “Bu etkinliğe vesile olan; Beykoz Belediye Başkanımız Sayın Murat Aydın'a, Başkan Yardımcımız Manolya Demirören'e ve gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğümüzün çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Sağlıklı günlerde sosyal mesafenin olmadığı günlere kavuşmak dileğiyle. ” İfadelerine yer verildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.