Beykoz sahilinde yunusun balık avı görsel şölen oluşturdu!

Beykoz sahilinde yunusun balık avı görsel şölen oluşturdu!

Sevimlilikleri ile kendilerine hayran bırakan yunusun balık avı Beykoz Riva sahilinde görsel şölen oluşturdu.

Beykoz Riva Plajı yakınlarına kadar gelen yunus balığı sahilin güzelliğine renk kattı. Sahil kenarında avlanmak için kimi zaman ani manevralar yaparak balığın kafasını karıştıran yunus, kimi zamanda hızla üzerlerine gidip balığın suyun üzerine fırlamasına neden oldu.

 

Havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesiyle İstanbul Boğazı'nda avlanacak balık bulamayan yunuslar Karadeniz’e doğru göç etmeye başladı. Karadeniz girişinde Riva sahilinde görülen bir yunus balığı eşsiz görüntüler oluşturdu. Sevimli yunusun avlanması ve dans edercesine yüzmesi plajda bulunan vatandaşlar tarafından böyle görüntülendi.

Avlanarak karınlarını doyuran yunus balığı bir süre Riva Plajı’nın serin sularında avlanırken adeta dans etti. Sahilin keyfini çıkaran sevimli yunus plajdakilerin de ilgi odağı oldu. Kısa bir süre sahilde avlanan yunus, daha sonra gözden kayboldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.