Beykoz sahillerinde içler acısı görüntü!

Beykoz sahillerinde içler acısı görüntü!

CHP'li İBB müdahale etmeyince İstanbul Boğazı'nda oluşan kirlilik yürekleri sızlattı. Beykoz sahilinde bir vatandaşın kamerasına yansıyan görüntüler de tepkilere neden oldu.

CHP'li İBB, İstanbul'a yazık etmeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu işbaşı yaptığından beri İstanbul kirlilik sorunu yaşıyor. Kadim İstanbul şehrinin kirlilik sorunu ise her geçen gün daha da artıyor.

Riva Deresi’nde yaşanan kirliliğe karşı herhangi bir aksiyon alamayan CHP, İstanbul Boğazı'nı da ihmal etti. Beykoz sahilinde oluşan kirlilik yürekleri sızlattı. Bir vatandaşın kamerasına yansıyan kirlilik tepkileri de beraberinde getirdi.

"İBB'NİN BELKİ BU DURUMA İZAHI VARDIR!"

İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da İstanbulluların objektifine yansıyan İstanbul Boğazı'nın kirliliğini gösteren fotoğrafları sosyal medyadan yayınladı. Göksu, "Bugün az da olsa İstanbul sokaklarında bulunan vatandaşlarımızın objektiflerine yansıyan boğazın manzarası. Kendi yetkilerindeki konuları hiçbir zaman gündemine almayan İBB yetkililerinin belki bu duruma bir izahı vardır" diye sordu.

ÇÖPKAPAR NE İŞE YARAR?

Geçtiğimiz aylarda kamuoyuna tanıtılan Kızılay Beykoz (Avrasya) Şubesi Başkanı Saadettin Çay’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü ‘ÇÖPKAPAR’ projesi de boğazın temizlenmesine yardımcı olmadı.

“YAZIKLAR OLSUN…” 

İstanbul Boğazı'ndaki kirlilik görüntüleri Beykozlu vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılandı. Konuya ilişkin paylaşım yapan bir vatandaş, "Boğazın içler acısı hali. Yazıklar olsun. Canlıların yaşamını engelleyen, tabiatın güzelliğini yok edenlerden Allah hesap sorsun.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Tuana Selin Güler

    Bunu bilinçli yapıyor... Yüksek borçlanma yapıyor... Ve hizmet vermiyor.. önceki hizmetlerin üzerine konuyor.. hepsi bilinçli..

  • CNN

    Orda video çeken kişi insanların çöpleri atmasına lânet okuyor siz nerenizden uyduruyorsunuz CHP Belediyesi ni. Beykoz Tokat köyde ki dereyi de mi CHP belediyesi kirletti bok götürüyor gidin oranın reklamı ni yapın. İmamoğlu ile hersey çok güzel oluyor. Kıskanın..

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.