Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz seçmeni yetkiyi verdi… Simdi sıra Murat Aydın da!

AK Parti adayı Murat Aydın kesin olmayan sonuçlara Beykoz'un yeni belediye başkanı seçildi.

31 Mart Mahalli Yerel Seçimleri Beykoz'da resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti'nin zaferiyle sonuçlandı. Resmi olmayan kesin…

AK Parti adayı Murat Aydın kesin olmayan sonuçlara Beykoz’un yeni belediye başkanı seçildi.

31 Mart Mahalli Yerel Seçimleri Beykoz’da resmi olmayan kesin sonuçlara göre AK Parti’nin zaferiyle sonuçlandı. Resmi olmayan kesin sonuçlara göre,  AK Parti’nin adayı Murat Aydın yüzde 49,09 ile 73 bin 834 oy alarak Beykoz’un yeni belediye başkanı seçildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bizzat “Beykoz’da Murat beye çok güveniyoruz. Orda da başarılı bir dönem olacaktır” sözleriyle görevlendirdiği ve Beykoz halkına emanet ettiği Aydın, seçimlerden büyük başarıyla çıktı. Zeytinburnu’nda 20 yıl görev yaparak ilçenin çehresini değiştiren ve ortaya koyduğu projelerle Türkiye’ye örnek olan ilklerin başkanı Murat Aydın’dan yetki verdiği Beykoz halkı çok şey bekliyor.

Kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın yüzde 49,09 ile 73 bin 834 oy alırken en yakın rakibi CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun ise yüzde 36,83 ile 55 bin 387 oy aldı. İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç yüzde 8,10 ile 12 bin 180 oyda kalırken, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu da yüzde 3,56 da kalarak 5 bin 354 oy alabildi.

Murat Aydın: Gece gündüz çalışacağım

Beykoz’un yeni belediye başkanı seçilen Murat Aydın sosyal medya hesabından yapmış olduğu ilk açıklamada, “Bizi bir ağabey, bir kardeş, bir evlat olarak bağrınıza bastığınız, sizlere hizmet etme yetkisi verdiğiniz için çok teşekkürler. Beykozumuzu güzelleştirmek, tüm hemşerilerimizi mutlu etmek, bu güveninize layık olabilmek için gece gündüz çalışacağım. Rabbim mahçup etmesin.” İfadelerini kullandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.