Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz, şehitler için yürüdü!

Beykozlular, Boğazın Fatihleri Platformu'nun öncülüğünde terör saldırıları sonucu hayatını kaybeden şehitler için yürüdü.

Boğazın Fatihleri Platformu'nun öncülüğünde bir araya gelen çok sayıda Beykozlu, Beykoz Meydanı'ndan başlayarak, Belediye Meydanı

Beykozlular, Boğazın Fatihleri Platformu’nun öncülüğünde terör saldırıları sonucu hayatını kaybeden şehitler için yürüdü.

Boğazın Fatihleri Platformu’nun öncülüğünde bir araya gelen çok sayıda Beykozlu, Beykoz Meydanı’ndan başlayarak, Belediye Meydanı’na kadar ellerinde bayraklar, ağızlarında ‘Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!, Kahrolsun PKK!’ sloganları ile yürüdü.

Türkiye’de artan terör saldırıları sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz, Beykoz’da düzenlenen bir yürüyüşle anıldı. Yaklaşık 300 kişinin yer aldığı etkinliğe; MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yönetimi ile Ülkü Ocakları da destek verdi.

Türkiye’nin şehitlerine sahip çıktığının vurgulandığı etkinlikte, büyük bayraklar hep bir elden tutulurken, yoldan geçen tüm araçlar yürüyüşe kornaları ve alkışları ile eşlik etti.

Beykoz Meydanı’ndan başlayan yürüyüş, Belediye Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’nın önünde şehitlerimiz için okunan İstiklal Marşı ile son buldu. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı