Beykoz sporcuları başarıdan başarıya koşuyor

Beykoz sporcuları başarıdan başarıya koşuyor

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK), Atletizm antrenörü Yusuf Celal Bal, katıldığı müsabakada 3. olarak ilçenin gururu oldu. 

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK), 12 farklı branşta yetiştirdiği lisanslı sporcuları ve deneyimli antrenörleriyle başarıya koşuyor.

Bünyesinde voleybol, atletizm, kickboks, bisiklet, karate do, geleneksel okçuluk, taekwando, basketbol, izcilik ve hentbol gibi branşlarıyla hizmet veren spor kulübü, yıldız sporcularıyla katıldığı müsabakalarda ilçeye milli gurur yaşatmaya devam ediyor.

BEYKOZ’A BİR MADALYA DAHA 

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK) yetenekli Atletizm antrenörü, Yusuf Celal Bal, Turkcell Türkiye Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası’nda yarıştı.

25-26-27 Şubat tarihleri arasında Ataköy Atletizm Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyonda mücadele eden Beykoz GSK Atletizm Antrenörü Yusuf Celal Bal, 200M branşında Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye’den 600 sporcunun katıldığı yarışmada büyük bir başarıya imza atan Yusuf Celal Bal, ilçeye ve kulübe büyük gurur yaşattı.

Balkan Şampiyonası öncesinde atletler için son büyük organizasyon niteliği taşıyan şampiyonluk yarışmasında 28 farklı branşta dağıtıldı. 

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.