Beykoz Trabzonlular Derneği’nden 200 aileye destek

Beykoz Trabzonlular Derneği’nden 200 aileye destek

Kurulduğu günden bu yana Beykozluların yanında olan Beykoz Trabzonlular Kültür ve Sanat Dayanışma Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek, ihtiyaç sahipleri için market alışveriş çeki dağıtacak.

Eğitim, kültür ve gastronomi alanlarında Beykozlular ile kazanımlarını paylaşmaya devam eden Beykoz Trabzonlular Derneği, Ramazan ayında da harekete geçerek, ailelerin bir nebze olsun yüzünü güldürmek için çalışmalara başladı.

100 BİN TL’LİK YARDIM

Beykoz Trabzonlular Derneği’nin öncülüğünde, Trabzonlu iş insanları ve Yönetim Kurulu üyelerinin desteğiyle, Beykozluların sıkıntılarını azaltmak adına Ramazan’da ihtiyaç sahiplerine 100 bin TL'lik yardım yapılacak. 

Paşa Marketleri, BİM ve A101'de geçerli olan, her biri 500 TL değerinde 200 alışveriş kartı ihtiyaç sahibi 200 Beykozlu aileye ulaştırılacak. 

Beykoz Trabzonlular Derneği geçen sene de 250 TL değerindeki alışveriş kartlarını 160 aileye ulaştıracak ve toplamda 40 bin TL'lik bir yardımda bulunmuştu.

Dernek Başkanı Erdal Uzuner, "Ekonomik güçlük yaşayan Beykozlu hemşerilerimizin Ramazan ayında biraz olsun nefes alsın istedik. İhtiyaçlarını diledikleri gibi almaları için alışveriş kolisi yerine alışveriş kartı vermeye karar verdik. Bir nebze olsun ailelerin mutfak ihtiyaçlarını giderebilirsek ne mutlu bize. Böyle mübarek ayda inşallah hayırlı bir işlemiş oluruz." diye konuştu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.