Beykoz Türk Alman Üniversitesi 5 temizlik görevlisi alıyor

Beykoz Türk Alman Üniversitesi 5 temizlik görevlisi alıyor

Türk Alman Üniversitesi tarafından personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre 17 Şubat 2020 İŞKUR iş ilanlarınca Türk Alman Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımları gerçekleştirileceği ilan edildi.

5 Temizlik Görevlisi Alıyor

Türk Alman Üniversitesi hizmetlerinde görev alması amacı ile 5 kişilik olarak açılan iş kontenjanına, Temizlik Personeli unvanı ile işe alımlar gerçekleştirilecek.

Başvuru Süreci

17 Şubat 2020 tarihli olarak İŞKUR iş ilanlarından yayımlanan istihdam duyurusuna yapılacak başvurular online olarak İŞKUR resmi internet sitesinden gerçekleştirilecektir. Başvuru işlemleri için son gün 21 Şubat 2020 olarak ilan edilmektedir. Adayların 00005408824 numaralı İŞKUR iş ilan takip numarası ile işlem yapmaları gerektiği açıklanmıştır.

Başvuru Şartları 

Türk Alman Üniversitesi 5 Temizlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların; en az ilkokul ve en fazla lise mezunu olmaları şarttır. Adayların 18-35 yaş aralığında olması ve Türk-alman Üniversitesi Kampüsü Beykoz/İSTANBUL adresinde çalışmaya elverişli bir adreste ikamet etmeleri tercih sebebi olacaktır.

Sonuçlar başvuruların akabinde 28 Şubat 2020 saat 10:00’da Türk-Alman Üniversitesi Beykoz 1. Noterliği adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.