Beykoz'un 30 yıllık çay bahçesi yıkıldı

Beykoz'un 30 yıllık çay bahçesi yıkıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri Yalıköy’de bulunan Özlem Aile Çay Bahçesi adlı işletmeyi yıktı.

Beykoz’un en eski işletmelerinden birisi olan Özlem Aile Çay Bahçesi, sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri tarafından yıkıldı.

Gerçekleştirilen bu yıkımın İBB Sözcüsü Murat Ongun’un Aralık ayında yaptığı açıklamalara göre, kamusal alanı işgal ettiği tespit edilen işletmelere yapılan denetim kapsamında olduğu öğrenildi.

Yaklaşık 6 ay önce de Beykoz Sahil’de bulunan Seyir Kulesi Kafe adlı işletme yıkılmıştı.

Facebook yorumları

Site Yorumları

 • Ahmet Mehmet

  Aşağıdaki mesaja cevaptır. Keşke haberi okusanız. İBB'nin yıktığı yazıyor. Konunun Beykoz Belediyesiyle ilgisi yok. Orada benim bir gençliğim geçti hatta benim ile beraber bir çok Beykozlunun da bizim anılarımızı yıktılar ..Ama Beykoz halkına müstahak tır Beykozu hiç tanimaysn bilmeyen dışarıdan gelmiş bir kişi yi alıp belediye başkanı seçersen boda gelir senin anılarını da yıkar semtininde içine eder her şeyde yapar

 • Uğur Mıhcı

  Çocuk parkı yapsınlar bari.

 • Gürsel Atagün

  Kulelindeki bir kafe var bakalım oraya da aynı müdahale yapılabilecek mi.!! Yoksa, siradan bir vatandaşın uygun fiyata çay icebilecegi yerleri mi kaldiriyorlar.

 • Cafer İsakaga

  Orada benim bir gençliğim geçti hatta benim ile beraber bir çok Beykozlunun da bizim anılarımızı yıktılar ..Ama Beykoz halkına müstahak tır Beykozu hiç tanimaysn bilmeyen dışarıdan gelmiş bir kişi yi alıp belediye başkanı seçersen boda gelir senin anılarını da yıkar semtininde içine eder her şeyde yapar

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.