Beykoz’da 5 mahallede elektrik kesintisi

Beykoz’da 5 mahallede elektrik kesintisi

AYEDAŞ’ın yaptığı açıklamada 7 Ekim Perşembe günü Polonezköy, Acarlar, Dereseki, Kaynarca, ve Göksu Mahallesi’nin bazı sokaklarına belli süre aralığında elektrik verilmeyecek. 

AYEDAŞ’ın yaptığı açıklamada 7 Ekim Perşembe günü Polonezköy, Acarlar, Dereseki, Kaynarca, ve Göksu Mahallesi’nin belli süre aralığında elektrik verilmeyecek. Planlı bakım ve onarım iyileştirme çalışmaları nedeniyle yapılan açıklamaya göre;

09:30 – 15:00 saat aralığında;

Polonezköy Mahallesi; Canfeda Çıkmazı

09:30 – 14:30 saat aralığında;

Acarlar Mahallesi; Yelkovan Kuşu, Yalıçapkını, Tepeli Sumru, Balıkçıl, Arıkuşu ve Martı Sokakta elektrik kesintisi yaşanacak.

09:00 – 17:00 saat aralığında;

Dereseki Mahallesi; Kaynarca Yolu ve Sırmakeş Sokak

Kaynarca Mahallesi; Kaynarca, Cami Arkası Çıkmazı, Çıngırak Otu Çıkmazı, Kartal Yuvası Çıkmazı, Kırık Çıkmazı, Taşlıgeçit Çıkmazı, Dereboyu, Etik Çıkmazı, Yapraklı Çıkmazı, Yüzyıl, Evlat, Yazıhan Çıkmazı ve Saklıbahçe Çıkmazı’nda elektrik kesintisi yaşanacak.

09:30 – 15:30 saat aralığında;

Göksu Mahallesi; Hatipoğlu, Baruthane, Dürdane Çıkmazı, Göksu, Saraybahçe, Özen ve Nişanlı Sokak

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesinti başlangıç ve bitiş saatlerinde küçük sapmalar olabileceğini belirtti.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.