Beykoz’un asırlık çınarı yeni başkanını seçti

Beykoz’un asırlık çınarı yeni başkanını seçti

Beykoz'un en köklü takımlarından Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Yeni Başkan İlker Güner oldu.

Beykoz’un asırlık çınarı olarak bilinen 109 yıllık Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Yapılan seçimlerde Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulüp Başkanı İlker Güner oldu.

Divan Kurulu ve başkanının seçimi ile başlayan toplantı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Toplantıda, faaliyet ve denetim raporları da okunarak üyelerin oylarıyla kabul edildi.

Dilek ve temennilerin ardından kulübü bu sezon namağlup şampiyon yapan Mevcut Başkan Cenk Nur, görevi İlker Güner’e devretti.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulubü’nün yeni Yönetim Kurulu şu şekilde:

Başkan: İlker Güner

Yönetim Kurulu: Tolga Arat, Yahyahan Muslubaş, Ferda Özkalender, Atahan Paşabeyoğlu, Resul Rençber, İslam Yıldız, Volkan Düzgün, Furkan Çelik, Erkan Balkan, Uğur Murat Bayraktar, Tuba Köroğlu, Adem Şahin, Recep Hisli, Sinan Kekeva, Yakut Türk, Hakan Arkan, Cüneyt Yalvaç, Nazım Erdoğan, Serhan Turaman, Semih Güveli, Ahmet Nuri Kurumahmut

Denetleme Kurulu: Halil Güveli, Harun Eyibil, Bahadır Ünal, Cihat Kurtuluş, Serkan Acar, Ahmet Özçelik

Disiplin Kurulu: Miktat Güner, Faruk Ünal, Ali Benli, Hakan Şaşmazer, Oral Kap, Gürcan Öztürk

Federasyon Delegeleri: İlker Güner, Tolga Arat, Erkan Balkan, Murat Bayraktar, Hakan Arkan, Serhan Turaman

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.