Beykoz’un bazı camilerinde 10. Yıl Marşı çalındı!

Beykoz’un bazı camilerinde 10. Yıl Marşı çalındı!

Beykoz’da merkezi sistemle ezan okunan bazı camilerin minarelerinden “10. Yıl Marşı” ve “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” şarkısı çalındı.

Beykoz’da kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce merkezi sistemle ezan okunan bazı camilerin merkezi sistemine girilerek hoparlörlerden “10. Yıl Marşı” ve “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” şarkısını çaldı.

Olay, akşam namazından sonra Çavuşbaşı başta olmak üzere Beykoz'un çeşitli bölgelerinde meydana geldi. İddiaya göre, merkezi sistemin frekansına korsan şekilde giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Beykoz’da ki bazı camilerden “10. Yıl Marşı” ve “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” çaldı.

Çavuşbaşı Yavuzselim Mahallesi’nde bir caminin minaresinden gerçekleşen “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” şarkısı cami görevlileri tarafından hemen kesilirken, olay bir vatandaşın cep telefonu kamerasına böyle yansıdı. 

Mahalle aralarında ki merkezi sistemlerde ise bir süre daha 10. Yıl Marşı çalındı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.