Beykoz’un belleği gönül sofrasında buluştu

Beykoz’un belleği gönül sofrasında buluştu

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BEYMEZ), ilçede geçmişten bugüne kadar belediye başkanlığı ve meclis üyeliği görevi yapan isimlerin bir araya geldiği geniş katılımlı bir program düzenledi. 

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BEYMEZ), ilçede geçmişten bugüne kadar belediye başkanlığı ve meclis üyeliği yapan isimlerle bir araya geldi.

Beykoz Millet Sofrası’nda düzenlenen programa, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Saadet Partisi İlçe Başkanı Muammer Koç ile eski ve yeni dönem meclis üyeleri, geçmiş dönem belediye başkanları, belediye başkan yardımcıları, çeşitli sivil toplum kuruluş temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Misafirlere hitap eden BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk, “Dönemin Belediye Başkanı merhum Yücel Çelikbilek bizlere maddi ve manevi destek vermeseydi belki bu kadar yol alamayacaktık. İyi ki bizler göreve dâhil olduk, iyi ki sizler bizi desteklediniz. Burada yeniden var olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kongreden sonra belediyemize nezaket ziyaretinde bulunduk. Derneğimizi anlattık, anlattıklarımızın işe yaradığını Belediye Başkanımız Murat Aydın’ı derneğimize üye olmasıyla gösterdik. Bu akşamda burada güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yönetimimiz her zaman partiler üstü olmuştur ve olmaya devam edecektir.” diyerek tüm herkese sevgi ve selamlarını sundu.

Derneğin Yönetim Kurulu üyeleri Sinan Çıtlak, Erdoğan Coşkun Çap, Süha Okan Uzun, Yalçın Çolak, Deniz Yıldız, Hüseyin Okumuş, Hayrullah Usta, Yüksel Baki ve Nevin Çalışkan'ı kürsüye davet eden Erdal Öztürk, yeniden var olmanın gurunu yaşadığını söyledi.

Plaket töreninde ise derneğin kuruluşunda büyük emekleri olan Önceki Dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in plaketi, oğlu Ahmet Buğra Çelikbilek’e Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından takdim edildi.

Daha sonra yine derneğin kuruluşunda emekleri olan çeşitli isimlere plaket verildi.

Bu anlamlı organizasyonu gerçekleşen BEYMEZ Derneği Başkanı Erdal Öztürk ve yönetimine teşekkür eden Belediye Başkanı Murat Aydın, “Bizi bu çatı altında buluşturdular. Pandemi nedeniyle böylesine toplu bir araya geliş ilk defa olmuş oldu. Burada bulunanlar, Beykoz’un geleceği ile ilgili, ülkenin geleceği ile ilgili söz söylemeyi, tavır ortaya koymayı, adım atmayı ve bizimde farkımız olsun demeyi düşünen örnek arkadaşlarsınız. Geçmişten bugüne sağlamış olduğunuz katkılarınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.  

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Murat Aydın’a, Nevin Çalışkan tarafından çiçek takdim edildi.

Toplu fotoğraf çekimleriyle program son buldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.