Beykoz’un deresine petrol mu döküldü?

Beykoz’un deresine petrol mu döküldü?

Beykoz’da bir vatandaş, Tokatköy Mahallesi boyunca uzanan dere yatağına petrol atıkları döküldüğünü iddia etti. 

Beykoz Güncel Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderilen görüntülerde, R.B isimli bir vatandaş Tokatköy Mahallesi Tokatköy Deresi mevkiinin petrol/mazot atıklarıyla kirletildiğini öne sürdü.

Vatandaş, Tokatköy’den uzanan dere yatağına birileri tarafından petrol atıkları döküldüğünü iddia etti.

R.B, cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, “Petrol veya mazot yapı neyse artık bir şey akıyor. Fena derecede birileri bir şey boşaltmış.” ifadelerini kullandı.

Vatandaş, bu konu hakkında yetkililerin acil bir önlem almasını da talep etti.

“ÖNLEM ALINMASINI TALEP EDİYORUM”

R.B isimli vatandaş, Beykoz Güncel Haber Whatsapp İhbar Hattı’na yolladığı görüntülere ise “Burası Beykoz Tokatköy’den Akbaba’ya giden dere yolu. Sabah bu manzarayla karşılaştım. Birileri tarafından artık petrol dereye dökülmüş. Ve bu su İstanbul Boğazı’na akıyor. Derece Çıkmaz Sokak’tan Akbaba’ya kadar bu şekilde dere akıyor. İETT Özel Halk Otobüsü çalışanıyım, sizleri bilgilendirmek ve bu konu hakkında acil bir şeylerin yapılması ve önlem alınmasını talep ediyorum.” notunu düştü.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.