Beykoz’un ilk Fen Lisesi'nde dersler başladı

Beykoz’un ilk Fen Lisesi'nde dersler başladı

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve beraberindekiler eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Beykoz’un ilk Fen Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Beykoz’da geleceğe yön verecek yeni nesiller için adımlardan biri olan Beykoz’un ilk Fen Lisesi, 2022-2023 eğitim öğretim döneminde faaliyetlere başladı.  

90 öğrenci ile eğitime başlayan Beykoz Fen Lisesi, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve beraberindekiler tarafından ziyaret edildi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Fen Lisesi'ni kazanan öğrenciler ile bir araya geldi.

Heyet, ilçede eğitime büyük katkısı olacak Fen Lisesi'nin açılmasından büyük mutluluk duyan öğrencilerle sohbet ederek başarı dileğinde bulundu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, ziyarete ilişkin “Okullar tatilin ardından tekrar cıvıl cıvıl! Beykoz'un yeni eğitim yuvalarından Beykoz Fen Lisesi'ni ziyaret ettik. Pırıl pırıl zihinleri ile ufkumuzu açan gençlerle sohbet ettik. Bu sıralardan nice başarı hikâyeleri çıkacağına emin olduk. ;) Başarılarla dolu bir yıl olsun.” diye paylaşım yaptı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.