Beykoz’un indirim kartı “BeykozKart” başvuruları başladı

Beykoz’un indirim kartı “BeykozKart” başvuruları başladı

Beykozlular için sosyal, kültürel, sportif alanlarda avantajlar taşıyan, ilçenin güzelliklerini paylaşma ve belediye hizmetlerinden indirimli yararlanma imkânı sunan “BeykozKart” başvuruları başladı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın önemli sosyal projeleri arasında yer alan “BeykozKart” ilçe sakinlerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda hayata katılımını artırmak, geliştirmek ve belediye hizmetlerinde vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla hazırlandı.

Sosyal Tesislerde %25 İndirim  

“BeykozKart” sahipleri uygulama kapsamında Beykoz Belediyesine bağlı sosyal tesislerden, kent tarımı satış noktalarından, yüzme havuzu ve sosyal tesisler ile kültür merkezlerindeki biletli etkinliklerden %25 indirimli olarak yararlanacak.

"BeykozKart ilçenin sosyal hayatına canlılık getirirken kart sahiplerine de prestij kazandıracak. 

Beykoz’da İkamet Şartı   

Beykozlulara özel ve fotoğraflı olarak tasarlanan kartlar ön yüzdeki karekod uygulamasıyla, belirlenen hizmet noktalarında güvenle kullanılacak.   

BeykozKart’a yalnızca ikameti ilçede bulunan ilçe sakinleri başvuruda bulunabilecek. 

Kent hizmetlerinde avantaj getiren uygulama kapsamında karta yüklenen sosyal yardım özelliği ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere alışveriş kolaylığı sağlayacak.  

Nasıl Başvurulur? 

İlçe sakinleri kent hizmetlerinde avantajlarla dolu “BeykozKart”a, https://beykozkart.beykoz.bel.tr/basvuru adresi üzerinden online olarak başvuruda bulunabilecek.  

Beykozlular kartlarını 1 hafta sonra Beykoz Belediyesi Ana Hizmet Binası girişindeki kart teslim noktasından alabilecek.  

Facebook yorumları

Site Yorumları

 • Tevfik

  2020 yılında BeykozKart aldım günü geçtiğini söyledi zapıtalar, tekrar nereden güncelleyebilirim?

 • Zeynep

  Kartı aldım fakat alışveriş özelliği hakkında bir bilgi bulamıyorum. Her kartta bu özellik var mı yoksa bunun içinde mi bir başvuru söz konusu?

 • emre aytekin

  20107 den beri Beykozda çalışıyorum bende faydalanmak istiyorum.

 • Ferhan Ova

  Beykoz indirim karti istiyorum

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.