Beykoz’un kara kavşağı çözüme kavuşuyor!

Beykoz’un kara kavşağı çözüme kavuşuyor!

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Beykoz Riva Yolu Alibahadır Mahallesi mevkii bağlantı yolu kısa sürede “kara nokta”ya dönüşmüştü. Bölgede üst üste yaşanan kazalar sonrası mahalle sakinleri eylem yaparak yolu trafiğe kapatmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından bölgede çalışma başlatıldı.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu konu hakkında yağtığı açıklamada Alibahadır yolu yüzünden artık kimsenin evine kor ateşi düşmeyecek. Analarımız daha fazla gözyaşı dökmeyecek.” İfadelerini kullandı.

“HIZLI BİR ŞEKİLDE PROJE ÜRETİLİP ÇÖZÜME ULAŞTIRILIYOR”

Sataloğlu sözlerinin devamında yapılan çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi. “Plansız yapılan yollar sonucunda, burada yıllardır kazalar oluyordu. Canlarımız gitti, evlere kor ateşler düştü. Analar, babalar, sevenler hep ağladı. İktidara geldiğimizde sorunu ziyaretimizde yetkililere ile ilettik.  Bugün, Alibahadır da yapılan yol bakımını yerinde gördüm. Mahallemizin çok değerli muhtarı Ali İhsan Aydın Bey’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundum. Çalışmalardan çok memnun olduğunu belirtmesi, bizleri de mutlu etti. Muhtarımızın bir kaç talebi oldu. Çözüm yollarını arayacağız... İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu yönetimindeki idare tarafından sorun tespit edildi. Hızlı bir şekilde proje üretilip çözüme ulaştırıldı. Anadolu Yakası Yol Bakım Müdürümüz Sayın Ayhan Taş’a, 8. Bölge Müdür Yardımcımız Sayın Halil Başer’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. Alibahadır yolu yüzünden artık kimsenin evine kor ateşi düşmeyecek. Analarımız daha fazla gözyaşı dökmeyecek.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.