Beykoz'un kaybedecek vakti yok!

Beykoz'un kaybedecek vakti yok!

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle ülke genelinde bazı çalışmalar durdurulurken, bir yandan yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele eden Beykoz Belediyesi, önemli projelerini de tam gaz devam ettiriyor.

Beykoz Sahili, Riva Meydanı, Elmasburnu Plajı, Yenimahalle Spor Salonu ve Kanuni Kent Ormanı gibi önemli projelerin çalışmaları gerekli önlemler alınarak sürdürülüyor. Çalışmaların bu yaza kadar tamamlanarak halkın hizmetine açılması bekleniyor.

PROJELERİ EN HIZLI ŞEKİLDE TAMAMLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Beykoz'a 5 yılda 15 yıllık hizmet sunacağı sözünü veren Belediye Başkanı Murat Aydın da yeni tip koronavirüs salgınına rağmen devam eden projeleri yakından takip ediyor. “Beykoz'un kaybedecek vakti yok” diyen Başkan Murat Aydın “Koronavirüs mücadelesi sürerken, bir yandan da önemli projeleri mümkün olan en hızlı şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Yakından takip ettiğimiz çalışmalara emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.