Beykoz’un meclis üyeleri can dostları ziyaret etti

Beykoz’un meclis üyeleri can dostları ziyaret etti

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, ilçedeki sahipsiz kedi ve köpeklere yönelik beş yıldızlı bakım ve tedavi hizmeti veren “Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi”ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Beykoz Belediye Meclis Üyeleri, kasım ayı meclis oturumundan sonra, belediye bünyesinde kurulan Beykoz Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Meclis üyeleri, Mahmutşevketpaşa Mahallesi’nde bulunan, hayvanların her türlü bakımlarının yapıldığı ve sağlık ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı tedavi olanakları sunan merkezi gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Meclis üyeleri, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin’in ev sahipliğinde ağırlandı.

Beykoz Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Turgut Özdemir, merkez bünyesindeki hayvanlara yönelik verilen hizmetleri kapsayan faaliyet sunumu gerçekleştirdi.  

İstanbul'un ilçe belediyeleri içindeki en büyük ve en donanımlı tesis olma özelliğini taşıyan merkezi gezen meclis üyeleri, kediler ve köpekler için ayrı barınma üniteleri yakından inceledi.

Ziyaret, meclis üyelerinin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.