Beykoz’un müzisyenleri mübarek ayda unutulmadı!

Beykoz’un müzisyenleri mübarek ayda unutulmadı!

Pandemi sürecinin olumsuzluklarından en çok etkilenen sektörün içerisinde olan Beykoz Müzisyenler Derneği’nin ihtiyaç sahibi olan üyelerine alışveriş kartı ve kumanya yardımı yapıldı.

Pandemi sürecinin olumsuzluklarından en çok etkilenen sektörün içerisinde olan Beykoz Müzisyenler Derneği’nin ihtiyaç sahibi olan üyelerine çeşitli kurum ve kuruluşlarından Ramazan Ayı münasebetiyle alışveriş kartı ve kumanya yardımı yapıldı.

Melek Candan Kahraman koordinasyonuyla hareket eden bir arkadaş grubu alışveriş kartlarıyla, Yasemin Bayraktar Başkanlığındaki Yardım Seli Derneği acil ihtiyaç sahibi bir üyemizin küçük bebeğinin ihtiyaçlarını, sorumluluğunu Uğur Yoleri’nin yaptığı İHH Beykoz Şube Temsilciliği, Yardım Seli Derneği, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Özdemir aracılığı ile Engelsiz Umutlar Derneği, Eski Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Sabri Öksüz’de olanakları nispetinde ihtiyaç sahibi üyelerimize gıda yardımlarında bulundular.

Yardım Seli Derneği derneğimizden aldıkları adreslere bizzat ulaşırken, diğer kurumlar dernekler arası mutabakattan sonra gıda yardımlarını dernek merkezimize teslim ederek, dağıtım bilgilerini kendilerine ulaştırılmıştır.

Beykoz Müzisyenler Derneği tarafından yapılan açıklamada “Pandemi sürecinde iş yapamaz sektörlerin başında gelen müzisyenleri düşünerek, Beykoz Müzisyenler Derneği’nin ihtiyaç sahibi üyelerini mübarek ayda yalnız bırakmayan değerli hayırseverlere derneğimiz yönetim kurulu adına teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verildi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.