Beykoz’un renkli isminden bomba sözler!

Beykoz’un renkli isminden bomba sözler!

Beykoz’un renkli simalarından nam-ı diğer “Tenekeci Muhammet” AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Yerel Yönetimler Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşma ile takdirleri topladı.

Beykoz’un sevilen ismi, ilçede “Tenekeci Muhammet” olarak tanınan 71 yaşındaki Muhammet Yüksel, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Yerel Yönetimler Danışma Meclisi’nde yaptığı konuşmayla alkışları topladı.

Kürsüye çıkarak partililere hitap eden Muhammet Amca, “Siz öyle bir devrim yaptınız ki, öyle bir hizmet yaptınız ki bunu anlatmaya kalksak saatler yetmez. Zaman yetmez. Ama bir şey söylüyorum, hepimiz ölümlü dünyada yaşıyoruz. Ya siz Taksim Cami’ni yaptınız, siz Ayasofya Cami’ni açtınız. En önemlisi siz meclisten kovulan benim türbanlı bacımın kızını dünya devletlerinin içinde tercümanlık yaptırdınız. Allah sizden razı olsun.” diye konuştu.

Muhammet Amca konuşmasıyla, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve il başkan yardımcıları ile yüzlerce teşkilat mensuplarının gönüllerini fethetti. 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ise bu anları sosyal medya hesabından “Bu videoya kalbimizi bıraktık.” notuyla paylaştı.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.