Beykoz’un sevilen ismi Mustafa Tahmaz vefat etti

Beykoz’un sevilen ismi Mustafa Tahmaz vefat etti

2014 ve 2019 yerel seçimlerinde Beykoz Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adayı olan Mustafa Tahmaz hayatını kaybetti. 

Beykoz'un sevilen isimlerinden, 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde Beykoz Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden aday adayı olan Önceki Dönem İBB Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz vefat etti.

Evli ve 4 çocuk babası olan Tahmaz’ın bir süredir kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü öğrenildi.

MUSTAFA TAHMAZ KİMDİR?

1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde zabıta memuru olarak göreve başlamış, komiser yardımcısı olarak çeşitli birimlerde görev almış. 1999'da Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda müfettiş olarak görev almış. 2004'ten itibaren Zabıta Müdürü olarak sürdürdüğü görevine, 2006 yılından itibaren Zabıta Daire Başkanı olarak devam etmiş, 2014 yılında Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı, 2016 yılında Teftiş Kurulu Başkanı olarak atanmış ve Kasım 2018'de bu görevinden istifa etmiştir. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı iken Paris'te düzenlenen Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi 21. Taraflar Konferansı'na (COP21) İBB katılım sağlamıştır.

Facebook yorumları

Site Yorumları

 • Mustafa Biz

  Tanıdığım en iyi insanlardandı ALLAH cc gani gani rahmet eylesin

 • Suat metin

  Rabbim mekanını cennet eylesin ey gönlü güzel yiğit insan okadar yardımını gördüm ki hakkını ödeyemem Rabb'im senden razı olsun peygamber efendimiz e sav komşu eylesin inşallah

 • Sùrmeneli

  ADAM TANIDIM ADAM HOSGORÙ ONDA ÌLÌM ONDA ÝÒNTÌCÌLÌK ONDA HER KESÌME AYNI YAKLASIM ĶÌBÌR YOK BÙYÙKLÙK YOK BIZÌ ÙZDÙN ALLAH CC RAHMET EYLEYE KABRÌN PÌR NUR OLA BÙYÙKLERÌN DÙASÌ ÙZERINE OLSUN SÙRMENELI KEMAL KIR

 • Şenay kefal

  başımız sağolsun allahım mekanını cennet eylesin allahım tüm sevdiklerine peygamber sav sabrı versin

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.