Beykoz’un yeni hastanesi için karar verildi!

Beykoz’un yeni hastanesi için karar verildi!

Beykoz’da yapılması planlanan yeni hastane için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile devam eden görüşmelerde önemli bir gelişme yaşandı.

Beykoz’daki mevcut hastanelerin yetersiz kalmasından dolayı yapılması planlanan yeni hastane konusundaki görüşmeler uzun süredir devam ediyor.  

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç tarafından yakından takip edilen ve görüşmeleri yürütülen yeni hastane konusu hakkında ilçe sakinlerini sevindirecek bir gelişme yaşanıyor.

BAKAN KOCA ZİYARET EDİLDİ

Bu kapsamda, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihribah Belma Satır, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

Beykoz heyeti, Bakan Koca ile ilçede yapılması planlanan sağlık alanındaki yatırımlarla ilgili görüşmeler yaptı.

BEYKOZLULARIN BEKLENTİSİ KARŞILANACAK

Yapılan görüşmelerde, yeni hastane yerinin belli olduğu ve yakın zamanda projesinin hazırlanıp ihaleye çıkacağı öğrenildi.

Yeni yapılacak hastanenin Beykozluların beklentisini karşılayacağı ve uzun vadede sağlık alanında atılacak önemli bir proje olacağı konuşuluyor.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, yapılan ziyarete ilişkin, “Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ile Beykoz’umuz için planlanan sağlık yatırımlarıyla ilgili çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza nazik ev sahipliği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.