Beykoz Üniversitesine akademik personel alınacak

Beykoz Üniversitesine akademik personel alınacak

Beykoz Üniversitesi, bünyesinde yer alan çeşitli bölümlere 7 akademik personel alınacağı duyurdu.  

Beykoz Üniversitesi bünyesinde yer alan Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Meslek Yüksekokulu birimlerine profesör, doçent, doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi / araştırma görevlisi alımı yapacak. 

Beykoz Üniversitesi Başkanlığı’ndan şu şekilde açıklama yapıldı:

Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyeleri (profesör, doçent, doktor öğretim üyesi) ve 09.11.2018 Tarihli 30590 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca, öğretim görevlisi / araştırma görevlisi alınacaktır.

Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Beykoz Üniversitesi Rektörlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli bilgi, belge ve başvuru şartlarına ayrıca www.ilan.gov.tr insan kaynakları kategorisinden veya www.beykoz.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Adres: Beykoz Üniversitesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü Orhan Veli Kanık Caddesi No: 114 34805 Kavacık, Beykoz, İSTANBUL Tel: 0216 912 2252

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Facebook yorumları

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.