Beykoz Vefa İletişim Merkezi devreye girdi! Evde Kal Beykoz!

Beykoz Vefa İletişim Merkezi devreye girdi! Evde Kal Beykoz!

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi tarafından tek başına yaşayan, ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan; 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere 'Vefa İletişim Merkezi' uygulamasını devreye sokuldu.

Türkiye'de koronavirüs vakalarının artmasının ardından birçok önlem hayata geçirildi. 65 yaş üstü kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması için önemli bir projeye imza atıldı. Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üstü kişilerin dışarı çıkmaları sınırlandırıldı.

Bu kapsamda Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi, 65 yaş üstü kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni bir hizmeti hayata geçirdi. Yaşlılar ihtiyaçlarını artık bir telefonla temin edebilecekler.

Vefa Sosyal Destek Grubu ve Vefa İletişim Merkezi kuruldu

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi'nden yapılan açıklama şu şekilde: Özellikle tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere ilçemizde Vefa Sosyal Destek Grubu ve Vefa İletişim Merkezi kuruldu.

Vefa İletişim Merkezi'ne GSM hatları üzerinden ve WhatsApp yoluyla ulaşılabilecek.

Facebook yorumları

Site Yorumları

  • Hasan yildiz

    Merhaba ben hasan yıldız paşabahçe çiğdem mah yol şok.no.18/1 adresinde ikamet ediyorum 1100 tl yardim parasını ikametine teslim edilmesi gerekirken malesef bana ulaşmadı sms geldi ptt den ödeme olacağı ve ptt ye gittim fakat böyle bir desteğin olmadığını söylendi bir bakarmisin bu 1100 tl akıbeti ne oldu tşk ederim

  • Muhteber

    Selamün aleyküm ben muhteber Güvendik incir köy şehit Eray karataş sok no 3/2 bağış cikmazinda ikamet ediyoruz ben kironik şeker hastasıyım benim ilk eşimin ikinci evliliğini onun bir kızı var ona 550 nafaka veriyoruz benimde tüp Bebek yoluyla 18 aylık oğlum var ve tedavi için yakınlarımız dan altın almıştık borcumuz var ben ev hanımıyım kiracigim 900 kira veriyoruz eşim özel güvenlik görevlisi olarak askeri ücretle ve malum pandemi nedeniyle çok fazla izinli ve gecinmekte gerçekten zorluk yaşıyoruz sizden ricam Allah razı için bana desdek olup yardım etmenizdir şimdiden teşekkürler

Yorum Yaz

Dikkat: Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan sadece yazan sorumludur. Sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.