Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Yalıköy’de Covid-19 denetimi yapıldı

Beykoz’un bazı mahallelerinde kafeterya, dükkan, mağaza, market ve fırın gibi işletmelerde Kovid-19 tedbirleri denetlendi.

Beykoz’un bazı mahallelerinde kafeterya, dükkan, mağaza, market ve fırın gibi işletmelerde Kovid-19 tedbirleri denetlendi.

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda, kentte ilçe kaymakamlıklarının koordinesinde emniyet, zabıta ve ilgili görevlilerinin katılımıyla Kovid-19 tedbirlerine uyulup uyulmadığına bakıldı. Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli de Yalıköy Mahallesi'nde denetimlerini gerçekleştirdi.

galeri beykoz yalikoy de covid 19 denetimi yapildi 5038

Beykoz Yalıköy Mahallesi'ndeki denetimde, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ve beraberindeki emniyet görevlileri, kafeterya ve diğer işletmelerde Kovid-19 tedbirlerine yönelik inceleme yaptı.

VATANDAŞLARIN ÇOĞU KURALLARA UYUYOR

Vatandaşları da tedbirlerde ısrarcı olmaları konusunda uyaran Çiçekli, "Vatandaşların çoğu kurallara uyuyor. Uymayanları da biz uyarıyoruz. Restoranları, kafeteryaları, işletmeleri ve vatandaşları yeni normale adapte olmaya çağırıyoruz. Bölgemizde tespitlerimize göre genel manada ilçe sakinlerimiz kurallara uyuyor." dedi.

Denetimlerde, kafeteryalarda dezenfektanları da kontrol eden ekipler, işletme sahiplerini maskesiz müşteri kabul etmemeleri konusunda uyardı.

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.