Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da 14 Şubat çiftlerine romantik nikâh

Beykoz'da evliliklerini özel kılmak isteyen 20 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde keman ve gitar eşliğinde romantik bir tören ve Boğaz'a nazır yemekle dünya evine girecek.

Evlenecek çiftlerin merakla beklediği 14 Şubat günü,…

Beykoz’da evliliklerini özel kılmak isteyen 20 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde keman ve gitar eşliğinde romantik bir tören ve Boğaz’a nazır yemekle dünya evine girecek.

Evlenecek çiftlerin merakla beklediği 14 Şubat günü, Beykoz’da ilgi odağı oldu. Evliliklerini özel kılmak isteyen 20 çift, o güne özel nikâh kıydırmak için Beykoz Belediyesi Nikâh Dairesi’ne başvurarak gün aldı.

Beykoz Belediyesi çiftler için renkli ve keyifli bir 14 Şubat programı hazırladı. “Sevgililer Günü” için Beykoz Belediyesi’ne gelen çiftlerin nikâhları keman ve gitar eşliğinde kıyılacak ve kendilerine imzalarını ölümsüzleştiren özel anı kalemi, fotoğraf albümü ve gül hediye edilecek.

Günün sonunda ise çiftlere, Beykoz Belediyesi tarafından Boğaz manzarası eşliğinde akşam yemeği sunulacak. Evlilik tarihini 14 Şubat 2018 olarak belirleyen çiftler nikâhlarının bu özel tarihte kıyılması için aylar öncesinden müracaatta bulunduklarını ifade ettiler.

Bu tarihte aralıksız olarak 20 nikâhın kıyılacağını kaydeden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, tüm evlenecek çiftlere mutluluklar diledi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı