Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da 4 bin kişiye yoğurt ikram edilecek

Beykoz’un meşhur ve nostaljik tadı Tarihi Kanlıca Yoğurdu’nun tanıtılacağı “6. Beykoz Kanlıca Yoğurt Festivali”nde lezzet şöleni yaşanacak. Alamatra Grubu’nun konseri ve çocuk eğlencelerinin yer alacağı festivalde, 4 bin kişilik yoğurt ikram edilecek.

Beykoz Belediyesi tarafından ilçeye özgü Tarihi Kanlıca Yoğurdu’nun tanıtımına katkıda bulunmak ve gelecek nesillere ulaştırmak amacıyla düzenlenecek festival çocuklara özgü eğlencelerle başlayacak.

YOĞURT FESTİVALİ 6. KANLICA

TARİHİ KANLICA MEYDANI RENKLENECEK

İstanbulluların ilgi göstermesi beklenen, Tarihi Kanlıca Meydanı’nda yapılacak festivalde nostaljik lezzet tutkunları yoğurda doyacak.

Aileleriyle, alana gelecek çocuklar hem ilçeye has yoğurttan yiyecek hem de illüzyon, vantrolog gösterileri ve çeşitli etkinliklerle eğlenecek.

BEYKOZ’DA ALAMATRA İLE KARADENİZ EZGİLERİ

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın tarihi meydanda gelerek ilçe sakinleri ve ziyaretçilere yoğurt ikram edeceği etkinlik ilçe sakinlerinin ilgisiyle renkli görüntülere sahne olacak.

Ziyaretçilerin yoğurda doyacağı etkinliğin kapanışında, Karadeniz Müziği’nin başarılı temsilcisi Alamatra Grubu hareketli ve sevilen parçalardan oluşan bir konser verecek.

PROGRAM:

TARİH: 13 Kasım 2022 Pazar

SAAT: 13:30

YER: Kanlıca Meydanı

 .

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.