Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da akşam saati kuyumcuya soygun girişimi

Beykoz Paşabahçe Mahallesi'nde kuyumcuyu soymak isteyen 2 kişi kuyumcunun direnciyle karşılaştı.

Olay, Paşabahçe Mahallesi Sahip Molla Caddesi Fenerli Bahçe Sokak'ta akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, silahlı 2 soyguncu daha önceden…

Beykoz Paşabahçe Mahallesi’nde kuyumcuyu soymak isteyen 2 kişi kuyumcunun direnciyle karşılaştı.

Olay, Paşabahçe Mahallesi Sahip Molla Caddesi Fenerli Bahçe Sokak’ta akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, silahlı 2 soyguncu daha önceden keşif yaptıkları mahalle arasındaki Uzak Kuyumcu’yu soymak için harekete geçti.

Kuyumcu dükkanından içeri giren soyguncu kuyumcu sahibini silahla tehdit edip altın ve paraları istedi. Ancak hesap etmedikleri bir şey oldu. Öğrenilen bilgilere göre kuyumcu, havaya ateş eden soyguncuların üzerine yürüyerek direndi. Paniğe kapılan soyguncular ile kuyumcu arasında yaşanan arbede soyguncunun elinden silahı alarak, etkisiz hale getiren kuyumcu şüphelilerden birini polise teslim etti. Kuyumcudan bir şey alamayan diğer soyguncunun ise olay yerinden kaçtığı belirtildi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken yaralanan hırsız tedavi için önce Beykoz Devlet Hastanesi’ne ardından da polis merkezine götürüldü. Polis, diğer zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı