Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da beyaz esaret! İBB sınıfta kaldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilk iş gününe hazırlıksız yakalandı. Sabah evlerinden çıkan vatandaşlar ve sürücüler kar ile kaplanan yollarda zor anlar yaşadı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ilk iş gününe hazırlıksız yakalandı. Beykoz’da sabah evlerinden çıkan vatandaşlar ve sürücüler kar ile kaplanan yollarda zor anlar yaşadı.

https://www.youtube.com/watch?v=WC-I45Zy6VI***

Beykoz’da sabah saatlerinde bastıran kar yağışı adeta çileye dönüştü. Ana arterlerlerde İBB’nin yetersiz tuzlama çalışması ve ekiplerin kar küremede geç kalması sürücülerin kar ile kaplanan yollarda zor anlar yaşamasına neden oldu.

galeri beykoz da beyaz esaret ibb sinifta kaldi 9484

MÜDAHALELER GEÇ, ÖNLEMLER YETERSİZ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün günlerdir Pazar ve Pazartesi gününe dikkat çekmesine rağmen ana noktalar dahil birçok yerde tuzlama ve önlemler eksik kaldı. İBB ekiplerinin Beykoz’da müdahalesi de geç gerçekleşti.

Kavacık Medipol önünden Göksu’ya inen Atatürk Caddesi’nde rampadan aşağıya inen sürücüler buzlanma nedeniyle güçlük yaşadı. Bazı araçların kaydığı görülürken sürücüler zorlukla durabildi. Araçlar yavaş yavaş ilerlerlerken, caddede trafik yoğunluğu yaşandı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı