Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da bir ilki daha gerçekleşti

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, ''Spor Yapın Farkınız Olsun'' “Emek Sizden Bisiklet Bizden'' projesini hayata geçirdi.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ''Spor Yapın Farkınız Olsun'' “Emek Sizden Bisiklet Bizden''…

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, ”Spor Yapın Farkınız Olsun” “Emek Sizden Bisiklet Bizden” projesini hayata geçirdi.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ”Spor Yapın Farkınız Olsun” “Emek Sizden Bisiklet Bizden” projesi kapsamında 2018/2019 eğitim-öğretim yılında her ay sportif branşlardaki başarılarından dolayı bir öğrenciye bisiklet hediye ediyor.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Beykoz Müftüsü Ali Efe tarafından bu ay sportif branşlardaki başarılarından dolayı Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu öğrencisi Neslihan Gökdemir’e bisiklet hediye edildi.

Amacımız sporu yaşam biçimi haline getirmek

Hediye takdiminin ardından bir açıklama yapan Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Bülent Küçük; Sporcu öğrencilerimize yaşamları boyunca kullanacakları temel hareketleri, aktif ve sağlıklı yaşam becerilerini geliştirerek eğitim düzeylerini daha üst düzeye çıkartmayı amaçladığımız, teknolojiden uzaklaştırarak, birbirleriyle kaynaştırarak oyunlar işbirliğiyle iletişim becerileri kazandırıp, özellikle küçük yaşlarda mücadele ruhunu aşılayıp sınav kaygısı olmadan keyifli bir zaman geçirmeyi ümit ediyorum. Öğrencilerimizin başarısı akademik, sosyal, kültürel sportif faaliyetlerle desteklenmelidir. Bu kapsamda ilçemizde hayata geçirdiğimiz ve Türkiye’de bir ilk olan” Spor yapın farkınız olsun, emek sizden bisiklet bizden ‘’ projesine Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulunda devam ediyoruz. Amacımız öğrencilerimizin sporu yaşam biçimi haline getirmek, sporcu gençlerimizin sayısını artırmak, spor yapan çocuklarımızı motive etmek, her türlü bağımlılıktan uzak tutmaktır. Başlatılan bu projede ilçemizde başarı göstererek bisiklet hediyesini kazanan Neslihan Gökdemir kızımızı tebrik eder diğer öğrencilerimize örnek olmasını temenni ederim.” diyerek ev sahipliğinden dolayı Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu Müdürü Akın Aydoğdu’ya teşekkür etti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı