Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da Cumhur İttifakı ortakları buluştu

Beykoz’da Cumhur İttifakı’nın iki temsilcisi AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi bir araya geldi.

Siyaset kulislerinde 2023 seçimleri için hazırlıklar başlarken 14 Mayıs 2023’de gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 60 gün kaldı.

AK Parti ve MHP Beykoz İlçe Başkanlığı

Beykoz’da da Cumhur İttifakı ortaklarından MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Yönetim Kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti ve MHP 2023 seçim

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, seçim sürecinde yapılacak olan çalışmalar dair istişareler bulunuldu.

AK Parti ve MHP 2023 seçim

AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ve yönetimine ilçe başkanlığımıza yapmış oldukları nazik ziyaretten ötürü çok teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı olarak Beykoz’da birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz inşallah.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ise “MHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve yönetimine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

.

.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.