Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da evde eğitim gören Nehir’in karne sevinci

Beykoz’da evde eğitim gören 11. sınıf öğrencisi Nehir Ünver, karne ve takdir belgesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan’ın elinden aldı.

Beykoz’da evde eğitim gören 11. sınıf öğrencisi Nehir Ünver, karne ve takdir belgesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan’ın elinden aldı. 

galeri isbeykoz da evde egitim goren nehir in karne sevinci 5342

Milli Eğitim Bakanlığı, sağlık problemleri nedeniyle örgün eğitim kurumlarından doğrudan yararlanamayacak durumda olan ve özel eğitim ihtiyacı duyan öğrencilere evde eğitim hizmeti sunuyor.

Beykoz’da da Fevzi Çakmak Lisesi 11. sınıf öğrencisi Nehir Ünver, Milli Eğitim Müdürlüğünce sağlanan imkânla evde eğitim görüyor.

Evde eğitim sayesinde kendi yaşıtlarından da geri kalmayan Nehir Ünver, eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla heyecanla bekledikleri karnesini kendisini ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevcenur Özcan ve öğretmenlerinin elinden aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sevcenur Özcan, Fevzi Çakmak Lisesi Müdürü Abidin Demir ve evde eğitim desteği sağlayan öğretmenler Nehir’i ve kardeşlerini evinde ziyaret ederek karnesini ve takdir belgesini verdi.

Ayrıca, Nehir’e sürpriz doğum günü kutlaması ve evde eğitim görerek 12. sınıfa geçmesi kutlandı. Mutluluğu yüzüne yansıyan Nehir ve kardeşleri birlikte pasta üzerinde yanan mumlara üfleyerek yeni yaşını ve karne sevincini kutladı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.