Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da fırın sayısı fazla, kalifiye eleman yok

Beykozlu fırıncılar, Beykoz Belediyesinin istişare toplantısında biraraya geldi.

Beykozlu fırıncılar, Beykoz Belediyesinin istişare toplantısında biraraya geldi. Beykoz'daki fırıncı esnafıyla yapılan istişare toplantısında görüş ve öneriler masaya yat

Beykozlu fırıncılar, Beykoz Belediyesinin istişare toplantısında biraraya geldi.

Beykozlu fırıncılar, Beykoz Belediyesinin istişare toplantısında biraraya geldi. Beykoz’daki fırıncı esnafıyla yapılan istişare toplantısında görüş ve öneriler masaya yatırılarak, faaliyetler, hedefler ve eksiklikler ele alındı.

Beykoz Belediyesi Yemekhanesinde düzenlenen kahvaltı programına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcıları Yakup Özbek, Salim Öztürk, Tacettin Aksu, Zabıta Müdürü M. Akif Kılıç, Ekmek Sanayii İşverenler Sendikası Beykoz Şube Başkanı Recep Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, fırıncı esnafı katıldı.

Yücel Çelikbilek: İşleriniz beğeniliyorsa mutlu olursunuz

Beykoz Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün yaptığı denetimlerin periyodik olarak süreceğini belirten Başkan Yücel Çelikbilek: “Beykoz’daki fırınları ziyaret ederek, çalışma ortamlarını inceliyoruz. Denetlemelerde hijyen, ruhsat ve işletmelerin fiziki şartlarıyla ilgili incelemeler yapıyoruz. Eğer yaptığınız işi keyifle yapıyorsanız sonucu da iyi olur. İşi usulüne göre yapmak gerekir. Allah işini iyi yapanları sever. Yaptığınız işler beğeniliyorsa bu sizi de mutlu eder. Yaptığınız güzel çalışmalar Beykoz’un değerini arttırır ve marka olmasını sağlar. Bizimde marka olan çalışmalarımız devam ediyor. Bu bölgenin insanlarının kalkınmasını isteriz. Kurs isteğinizi de değerlendireceğiz. Kaliteli ekmekler ürettiğiniz için size teşekkür ederiz. Sağlığınız ve işleriniz bereketli olsun.” diye konuştu.

Bunların gücü vatanımızı bölmeye yetmeyecek

Başkan Çelikbilek Referandumla ilgili olarak şunları aktardı: “Referandumda ülkemizin geleceği için verilecek olumlu karar, yabancı ülkelerin çıkarlarını zedelediğinden dolayı, bizim aleyhimizde çalışmalar yürütüyorlar. Ama yapılan çalışmaların devam etmesi ve istikrarlı bir toplum için vatandaşlarımız olumlu bir cevapla onlara hadlerini bildirecektir. Bunların gücü vatanımızı bölmeye yetmeyecek, milletimizin sırtı yere gelmeyecek

Recep Çelik: Beykoz’da fırın sayısı çok fazla

Başkan Çelikbilek’e destekleri dolayısıyla teşekkür eden Ekmek Sanayii İşverenler Sendikası Beykoz Şube Başkanı Recep Çelik: “Daha önce Başkan Çelikbilek’e yaptığımız ziyarette kapasitemizi artırmak için yardım istedik, sıkıntılarımızı biliyoruz. Beykoz’da fırın sayısı çok fazla, kaliteli personel bulamıyoruz, yaptığımız projeyle Halk Eğitim’de 60 kişiyi eğitirsek personel açığımız kapanır. Bize yardımlarını esirgemeyen Başkan Çelikbilek’ten bu konuyu da çözüme kavuşturmasını rica ediyoruz.” şeklinde konuştu. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.