Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da geleceğin yıldız futbolcuları buluştu

Beykoz’da 19-29 Mayıs tarihleri arasında, sportif yarışma ve etkinliklere ev sahipliği yapan “Gençlik Festivali” ilçedeki amatör spor kulüplerinin katılımıyla gerçekleşen “U 11 Futbol Şenliği”yle renklendi.

Beykoz’da 19-29 Mayıs tarihleri arasında, sportif yarışma ve etkinliklere ev sahipliği yapan “Gençlik Festivali” ilçedeki amatör spor kulüplerinin katılımıyla gerçekleşen  “U 11 Futbol Şenliği”yle renklendi.

galeri isbeykoz da gelecegin yildiz futbolculari bulustu 8318

Beykoz Belediyesi tarafından, çocuk ve gençleri spora teşvik etmek ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen “Gençlik Festivali” geleceğin yıldız futbolcularının heyecanlı buluşmasına sahne oldu.

Paşabahçe Stadı’nda 24 takım ve 250 sporcunun katılımıyla yapılan maçlarda zaman zaman çekişmeli zaman zaman centilmen mücadeleler yaşandı.

galeri isbeykoz da gelecegin yildiz futbolculari bulustu 6868

TÜM KULÜPLER ŞAMPİYON OLDU

Sporcular yeşil sahada şampiyonluk için mücadele ederken aileler de tribünlerden küçük futbolculara tezahürat ve alkışlarıyla destek oldu. 

Küçük sporcuların gün boyu rakiplerine karşı top koşturup yeteneklerini sergilediği şenliğe katılan tüm kulüpler katılımları dolayısıyla şampiyon oldu. 

Beykoz Belediyesi şenliğe iştirak eden tüm kulüplere günün anısına kupa, sporculara da madalya verdi. 

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı