Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da hangi mahalleler daha büyük tehdit altında?

Beykoz’da son günlerde vaka sayılarının beklenenden fazla artması tedirginliğe neden oldu. Beykoz’da hangi mahalleler daha büyük tehdit altında?

Koronavirüs vaka sayılarının yükselmesinin ardından Beykoz'daki son durum merak ediliyordu. Hayat Eve Sığar uygulamasında yer alan Beykoz'un vaka yoğunluk haritasına göre; Kavacık, Çiğdem, Soğuksu, Çubuklu, Göksu, Yenimahalle, Rüzgarlıbahçe, Merkez, Yalıköy, Ortaçeşme, Çavuşbaşı ve Tokatköy en tehlikeli mahalleler arasında yer alıyor.

galeri beykoz da hangi mahalleler daha buyuk tehdit altin 1566

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını (Kovid-19) Türkiye'de ilk olarak 11 Mart'ta görüldü. Sağlık Bakanlığı ve bünyesinde oluşturulan Koronavirüs Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyeleri doğrultusunda alınan kararların uygulanmasıyla ülke genelinde salgın kontrol altına alındı. Bu kapsamda 1 Haziran'dan itibaren yeni normalleşme sürecine girildi. Kafeler, restoranlar, çay bahçeleri gibi işletmeler 2,5 aylık bir sürenin ardından yeniden hizmet vermeye başladı.

VAKA SAYILARI ARTTI

Yeni normalleşme sürecinin başlamasının ardından son günlerde vaka sayıları artış göstermeye başladı. 12 Haziran'da 1195, 13 Haziran'da 1459, 14 Haziran'da 1562 ve 15 Haziran'da 1592 vaka tespit edildi. Vaka sayılarının artmasıyla birlikte ortaya çıkan son koronavirüs haritasına göre Beykoz'da hangi mahalleler daha büyük tehdit altında?

galeri beykoz da hangi mahalleler daha buyuk tehdit altin 8370

EN TEHLİKELİ MAHALLELER

Hayat Eve Sığar uygulamasında yer alan Beykoz'un vaka yoğunluk haritasına göre; Kavacık, Çiğdem, Soğuksu, Çubuklu, Göksu, Yenimahalle, Rüzgarlıbahçe, Merkez, Yalıköy, Ortaçeşme, Çavuşbaşı ve Tokatköy en tehlikeli mahalleler arasında bulunuyor.

 

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı