Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da her emekliye 100 TL kazanma fırsatı

Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu Beykoz'un mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırladı.

Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu Beykoz'un mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırlayarak “Neden Emeklilik maaşımı Denizbank'a taşımalıyım? Diğer ban

Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu Beykoz’un mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırladı.

Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu Beykoz’un mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırlayarak “Neden Emeklilik maaşımı Denizbank’a taşımalıyım? Diğer bankalardan farkınız nedir?“ sorularını yanıtladı. Bankanın emeklilere sunduğu fırsatlar ve kolaylıklar hakkında bilgi verdi.

Beytaş Teras Cafe’de gerçekleştirilen kahvaltı programına Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu, Bireysel Bankacılık Satış Müdürü Barış Gömleksiz, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ile mahalle muhtarları katıldı.

Ebru Emiroğlu: Beykoz’da 1768 emekliye hizmet veriyoru

Denizbank tarafından emeklilere sunulan avantajların anlatıldığı toplantının açılış konuşmasını Denizbank Beykoz Şube Müdürü Ebru Emiroğlu gerçekleştirdi. Aslen Beykozlu olduğunu ve Beykoz’da ikamet ettiğini belirterek sözlerine başlayan Emiroğlu “Beykoz şubesi olarak 1768 emekliye hizmet veriyoruz. Emeklilerimize ayrıcalıklı ve özel hizmet verdiğimize de inanıyoruz. Emeklimize daha önce zaten promosyon veriyorduk. Devletimizin ön ayak olması ile tüm bankalar bu işe dahil oldu. Bizde devletimizin öngördüğü şekilde promosyonlarımızı vermeye devam ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Barış Gömleksiz: Emeklilerimize hep ayrıcalıklı hizmet verdik

Şube Müdürü Ebru Emiroğlu’nun konuşmasının ardından Bireysel Bankacılık Satış Müdürü Barış Gömleksiz’e söz verildi. Gömleksiz “97 yılında kurulan 20 yaşında genç dinamik bir bankayız. Özel bankacılık sektöründe 5.sıraya kadar yükseldik. Emeklilerin bizde çok ayrı bir yeri var. Banka kurulduğunda itibaren emeklilerimize hep ayrıcalıklı hizmet verdik. 2010 yılında sadece 20 bin emeklinin maaşını öderken şuanda 1 milyona yakın emekli müşterimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.” diyerek banka promosyonları çıkmadan öncede de Denizbank olarak emeklilere promosyon verdiklerini belirtti.

Yönlendirilen her emekli için 100 TL

Diğer bankalardan farklı olarak emeklilere sunulan avantajları anlatan Barış Gömleksiz sözlerini şöyle sürdürdü; “Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan emeklileri bankamıza yönlendiren ve maaşını bankamızdan almalarını sağlayan müşterilerimiz her emekli için 100 TL nakit kazanıyor. Üstelik maaşını Deniz’e transfer eden emekliler de 450 TL’ye varan nakit ödül kazanıyor. Emeklilerimiz tüm ATM’lerden maaşlarını ücretsiz çekebiliyor. Faturalarda otomatik ödeme talimatı veren emeklilerimizin faturalarında 240 TL’lik bir indirim yapmış oluyoruz. Doğalgaz, elektrik gibi faturalarınızın %10’luk kısmını Denizbank olarak biz ödüyoruz.  İnternet üzerinde yapılan havale, EFT gibi transfer işlemelerinden hiçbir ücret almıyoruz. Şubelerimizde kiralık kasa kullanmak isteyen emekli müfterilerimize de %25 indirim yapıyoruz. Başka bir yerde krediniz var ise  bunu taşımak isteyen emeklimize en düşük faiz oranı olan 1,09 ile kredi imkanı veriyoruz

Hüsnü Kolcu: Bürokrasiden ve yazışmalardan kurtulacağız

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu Denizbank Beykoz Şubesi’ne teşekkür ederek İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü tarafından yakın zamanda mahalle muhtarlarına dağıtılacak tablet hakkında bilgi verdi. Kolcu dağıtılacak tablet içerisinde yer alan sistem ile bürokrasiden ve yazışmalardan kurtulacaklarını söyledi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.