Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da İBB’nin Can Bonomo konseri sönük geçti!

İBB’nin “İstanbul Kavuştayı” kapsamında Beykoz Çayırı’nda düzenlediği Can Bonomo konserine olan ilgisizlik dikkatleri çekti.

İBB’nin “İstanbul Kavuştayı” kapsamında Beykoz Çayırı’nda düzenlediği Can Bonomo konserine olan ilgisizlik dikkatleri çekti. 

galeri isbeykoz da ibb nin can bonomo konseri sonuk gecti 2671

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ, “İstanbul Kavuştayı”nda sevilen sanatçıları, 11 meydanda ücretsiz konserlerle İstanbullularla buluşturuyor.

Bu kapsamda, sanatçı Can Bonomo 6 Mart Pazar günü saat 19.00’da Beykoz Çayırı’ndan ilçe sakinleri ile buluştu.

galeri isbeykoz da ibb nin can bonomo konseri sonuk gecti 1345

Bonomo’nun sahne aldığı konserde sadece sahne önünü dolduran azınlık bir kalabalığın olması dikkatleri çekti. Bugüne kadar her konserde hıncahınç dolan Beykoz Çayırı’nda düzenlenen konser alanın neredeyse tamamı bomboş kalmıştı.

Şehrin meydanlarını müziğin ritmiyle doldurmayı amaçlayan İBB’nin Beykoz konserine olan ilgisizlik vatandaşların cep telefonu kameralarına yansıdı. 

galeri isbeykoz da ibb nin can bonomo konseri sonuk gecti 8798

Bonomo, yaklaşık 150-200 kişinin geldiği, boş alana şarkılarını söyledi.

Çayır, ilk defa bu kadar boş, etrafta neredeyse kimsenin olmadığı bir konsere şahitlik etti.

İBB’nin Kültür İstanbul sayfasında yer alan röportajda ise “Beykoz Çayırı’nda coşkulu kalabalığa konser veren Can Bonomo ile müziğe ve İstanbul’a dair keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.” diye yazılması şaşırttı. Röportajın içinde o coşkuyu gösteren ne bir video ne de resim koymamaları dikkatlerinden kaçmadı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı