Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da iftar Rize'de sahur yaptılar!

Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri Beykoz'da iftar Rize'de sahur yaptı.

Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Beykoz'daki üyeleri ile geleneksel iftarda buluşurken Ge

Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri Beykoz’da iftar Rize’de sahur yaptı.

Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Beykoz’daki üyeleri ile geleneksel iftarda buluşurken Gençlik Kolları üyeleri de Rize’ye giderek Yumurtatepe Köyü sakinleri ile önce iftarını açtı ardından sahur programı düzenledi.

Dernek Merkezi Çavuşbaşı’nda olan ve başkanlığını 6. Dönem Meclis Üyesi Cemal Yavuz’un yaptığı Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Derneği’nin geleneksel iftarı Çamlık Bahçe Restorant’da gerçekleştirildi.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar organizasyonuna Kalkandere Eğitim Sağlık Çevre ve Kültür Vakfı Başkanı Nurettin Silanoğlu, Yumurtatepe Köyü Dernek Başkanı Cemal Yavuz ile mahalle ve köy muhtarları, din görevlileri ve dernek üyeleri katıldı. Gecede yapılan konuşmalarda emeği geçen gençlik kolları üyelerine teşekkür edildi.

Rize’de önce iftar sonra sahur

Beykoz’da düzenlenen geleneksel iftar sonrası Rize Kalkandere ilçesi Yumurtatepe Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Sedat Yavuz öncülüğünde Rize’ye giden gençlik kolları üyeleri, Yumurtatepe Köyü sakinleri ile birlikte önce iftarını açtı. Kılınan teravih namazı ve sonrasında gerçekleştirilen sahur programının ardından gençlik kolları üyeleri İstanbul’a dönüş yaptı. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.