Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da karantinadaki tüm ailelere yardım!

Beykoz Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evlerinden çıkmaları kısıtlanan tüm Beykozlulara gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor.

Beykoz Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evlerinden çıkmaları kısıtlanan tüm Beykozlulara gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıyor. 

galeri beykoz da karantinadaki her vatandasa yardim 6078

Beykoz Belediyesi, ilçede yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evlerinden çıkmaları kısıtlanan tüm ailelere, içerisinde temizlik ve temel gıda malzemelerinin bulunduğu yardım paketi dağıtımı yapıyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Beykoz’u da etkisi altına alan ve vaka sayısının arttığı korona virüsüne karşı Beykoz Belediyesi aldığı tedbirleri üst seviyede tutarken, vatandaşların bu süreçte mağdur olmaması adına çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

galeri beykoz da karantinadaki her vatandasa yardim 9058

Beykoz Belediyesi Sosyal Yardım işleri Müdürlüğü tarafından 444 66 61 numaralı çözüm merkezine başvuran covid 19 hastası Beykozlulara 14 günlük karantina müddetince gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapılıyor.

Ayrıca koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkamayan ve yemek yapamayacak durumda olan vatandaşlara yemek götürmek için belediye bünyesinde özel ekip kuruldu. Beykoz Belediyesi Aşevinde hijyenik bir ortamda hazırlanarak paketlenen sıcak yemekler, belediye ekipleri tarafından belirlenen vatandaşların evlerine götürülerek teslim ediliyor. Günde iki kez yapılan servis ile vatandaşların sıcak yemek ihtiyacı karşılanıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.