Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da küçük dokunuşlarla büyük işler yapacağız!

Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi İlker Güner, basın mensupları ile bir araya geldi. Güner, düzenlediği basın toplantısı ile dernek başkanlığına aday olduğunu kamuoyuna duyurdu.

Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi İlker Güner, basın mensupları ile bir araya geldi. Güner, düzenlediği basın toplantısı ile dernek başkanlığına aday olduğunu kamuoyuna duyurdu. 

galeri isbeykoz da kucuk dokunuslarla buyuk isler yapacagiz 2381

Beykoz Rizeliler Derneği Yönetim Kurulu üyesi İlker Güner, basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İlker Güner, düzenlediği basın toplantısı ile aralık ayında yapılacak Beykoz Rizeliler Derneği Olağan Kongresi’nde başkan adayı olacağını kamuoyuna duyurdu. Güner, Beykoz’a dair gerçekleştirmek istediği projelerini ve hedeflerini anlattı, adaylığıyla ilgili açıklamalar yaptı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisi’nde düzenlenen basın toplantısına, Başkan Adayı İlker Güner ile mevcut yönetimde bulunan Cüneyt Yalvaç, Erkan Balkan, Faruk Ünal ve basın mensupları katıldı.

galeri isbeykoz da kucuk dokunuslarla buyuk isler yapacagiz 9198

“İŞ YAPMAK İÇİN GELİYORUZ”

Beykoz Rizeliler Derneği başkan adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan İlker Güner, mevcut Başkan Mikail Akyıldız’ın tüzük gereği aday olamayacağını ve kendinden başka aday olmadığını söyleyerek, “Mikail Başkan’ın çok ciddi emekleri var, Rizeliler Derneği’ni Beykoz’da güzel bir yere getirdi. Biz de onun yaptığı işlerin devamını getirip, daha iyi hizmetler yapmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

Küçük dokunuşlarla büyük işler yapacağını söyleyen Başkan adayı İlker Güner, gençlere burs imkânı ve ihtiyacı olan Beykozlu ve Rizelilere yardımlarda bulunmak gibi birtakım projelerinden bahsetti.

Derneğe şuanda 287 kişinin üye olduğunu belirten İlker Güner, “İş yapmak için geliyoruz, herkese dokunacağız. Biz Beykoz Rizeliler Derneğiyiz, Beykoz ve herkese ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Güner, Rize’yi gezdirmek ve Rize’ye ait yöresel yemeklerin Beykozlulara tanıtılacağı yönünde fikirlerinin olduğunu belirtti.

Güncel olarak birçok dernekte faal olan İlker Güner, Anadolu Hisarı İdman Yurdu Başkan Vekilliği, BİSK Genel Sekreteri, İstanbul Amatör Kulüpler Birliği ile Beykoz Halk Eğitim Yönetim Kurulu üyeliğini yaptığını aktardı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.