Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da Özdemir Ailesi'nin sünnet heyecanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in koruması Polis Memuru Necdet Özdemir, oğlu Toprak Ege'yi sünnet ettirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in koruması Polis Memuru Necdet Özdemir, 7 yaşındaki oğlu Toprak Ege'yi sünnet…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in koruması Polis Memuru Necdet Özdemir, oğlu Toprak Ege’yi sünnet ettirdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in koruması Polis Memuru Necdet Özdemir, 7 yaşındaki oğlu Toprak Ege’yi sünnet ettirdi. Çocuklarının sünnet düğününde oldukça heyecanlı oldukları gözlenen Gülcan ve Necdet Özdemir çifti konuklarını kapıda karşıladı.

Bozhane Mahallesi Melek Garden Restoranda gerçekleştirilen sünnet düğününe, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk ve Yakup Özbek, meclis üyeleri Emin Yavuz, Okan Uzun, Aydın Habil, Beykoz Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Nurgül Direk,  Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi, Beykoz Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Ergin Tüfekçi ile AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf katıldı.

Attan inip tahta bindi

Bürokrat kesimden ziyade, çok sayıda aile dostunun da hazır bulunduğu sünnet düğünün yapıldığı alana, at üzerinde gelen sünnet çocuğu Toprak Ege’nin önünde el ele tutuşarak giren Gülcan ve Nejdet Özdemir çiftinin heyecanlı gülümsemesi, konuklardan gelen yoğun alkışlarla karşılık buldu. Attan inip, tahta bindirilen Toprak Ege, konukların arasında dolaştırıldığı sırada herkese el sallayarak katılımları için teşekkür ederken, konukların heyecanlı gözlerle Toprak Ege’yi izlemesi duygusal anlara sahne oldu.

Başka bir programı nedeniyle sünnet düğününde çok fazla kalamayan Başkan Çelikbilek, zarf içerisinde minik Toprak Ege’ye hediyesini takdim etti. Muhammed Küçükkonuklar’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan törende konuklara; döner, ayran, meyve ve tatlıdan oluşan akşam yemeği ikram edilirken, minik Ege’nin arkadaşları içinde patlamış mısır vardı… Toprak Ege ve arkadaşları sünnet düğününde yer verilen palyoça ile de renkli anlar yaşadı…

Şehitler için Kuran-ı Kerim ve Dua  

Yaklaşık beş yüz davetlinin katıldığı sünnet düğünü nezihliğiyle dikkati çekerken, okunan Kuran-ı Kerim sonrası sünnet çocuğu Toprak Ege selameti, tüm İslam Âlemi’nin birlik beraberliği ve şehitlerin ruhu için eller duaya kaldırıldı. Yenilen akşam yemeğinin ardından çok sayıda konuk, minik Ege’ye sünnet hediyesi vermek üzere dakikalarca kuyrukta beklerken, aile büyükleri ile sohbet etme imkânı da oldu.

Gülcan ve Necdet Özdemir çifti, çocukları Toprak Ege’nin sünnet düğününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarını tek tek teşekkür ederek uğurladı.  

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı