Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da şehadet ve şehitler anıldı

Beykoz'da faaliyet gösteren 15 STK tarafından “Şehadet ve Şehitler Anma Programı' düzenlendi.

İHH, İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı gibi Beykoz'da faaliyet gösteren 15 Sivil Toplum Kuruluşu'nun bir araya gelerek organize ettikleri…

Beykoz’da faaliyet gösteren 15 STK tarafından “Şehadet ve Şehitler Anma Programı’ düzenlendi.

İHH, İlim Yayma Cemiyeti, Ensar Vakfı gibi Beykoz’da faaliyet gösteren 15 Sivil Toplum Kuruluşu’nun bir araya gelerek organize ettikleri “Şehadet ve Şehitler Anma Programı” katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Beykoz R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ile STK temsilcileri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gecede İBB Mehteran Ekibi ile İHH Beykoz Çocuk İlahi grubunun performansı büyük beğeni toplarken, tamamen dolu olan spor salonundan yükselen dualar şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa niyetleriyle okundu.

Kuran-ı Kerim okuyarak Allah’ın kelamını gönüllere nakşeden Hafız Huzeyfe Akdeniz, duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından programda konuşma yapan Dr. İhsan Şenocak şehitliğin ve şehadetin önemine vurgu yaptı.

Program yapılan dualarla sone erdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.