Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'da Şehit Ömer Halisdemir adına turnuva düzenlendi

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, 15 Temmuz darbe girişiminin kahramanı Şehit Ömer Halisdemir adına bowling turnuvası düzenledi.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, 15 Temmuz…

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, 15 Temmuz darbe girişiminin kahramanı Şehit Ömer Halisdemir adına bowling turnuvası düzenledi.

Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, 15 Temmuz darbe girişiminin kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’i anmak ve o geceyi unutturmamak için kurumlar arası bowling turnuvası düzenledi.

Acr Loft AVM içerisinde yer alan Funloft Bowling salonunda gerçekleştirilen ‘Beykoz Kurumlararası Bowling Turnuvası’na Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük,  Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşleri Savaş Halisdemir ve Safiye Yeşildal, Beykozlu gaziler ile kurum temsilcileri katıldı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük düzenledikleri turnuva ile ilgili yapmış olduğu açıklamada “Şehit Ömer Halisdemir’i anmak ve o geceyi unutturmamak için kurumlar arası bowling turnuvası düzenledik. Her zaman bizimle beraber olan katkılarını bizden esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Ahmet Katırcı, Belediye Baskan Yardımcısı Sayın Muharrem Kasıtoğlu, diğer kurum amirlerimize, bu anma gününde yanımızda olarak bizleri yalnız bırakmayan Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşleri Savaş ve Hülya hanıma, darbe girişimi gecesi gazi olan turnuvamıza katılan gazilerimize ve ayrıca ev sahipliğinden dolayı Acarloft kurumuna teşekkür ederiz.” dedi.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı da turnuvaya ev sahipliği yapan İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ile Acr Loft’a teşekkür ederek; “15 Temmuz’da yaşananları unutturmayacağız. Bu tür darbe girişimlerine karşı asla fırsat vermeden her zaman dimdik ayakta duracağız.” ifadelerini kullandı.

Beykoz Kurumlararası Bowling Turnuvası’nın galibi Beykoz Vergi Dairesi olurken Beykoz Devlet Hastanesi ikinci, Beykoz Kaymakamlık Yazı İşleri üçüncü, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü dördüncü Şehit ve Gazi Yakınları da beşinci oldu.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı