Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da TURKOVAC randevuları başladı!

Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada göre, Beykoz Devlet Hastanesi’nde yerli aşı TURKOVAC uygulaması başladı.

Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Beykoz Devlet Hastanesi’nde yerli aşı TURKOVAC uygulaması başladı.

galeri isbeykoz da turkovac randevulari basladi 7732

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yerli COVID-19 aşısı TURKOVAC’ın gelecek haftadan itibaren 81 ildeki tüm devlet hastanelerinde uygulanabileceğini bildirdi.

Beykoz İlçe Sağlık Müdürlüğü ise bugünden itibaren Beykoz Devlet Hastanesi’nde yerli koronavirüs aşısı TURKOVAC’ın aşılama uygulamasının başladığını duyurdu.

Vatandaşların yerli ve milli aşı olan TURKOVAC’ı tercih edebileceklerini belirten İlçe Sağlık Müdürlüğü, maske, mesafe ve izolasyon hijyenine uyulması, eksik aşılanmaların tamamlanması noktasında hatırlatma yaptı.  

TELEFONDAN AŞI RANDEVUSU ALMA EKRANI

Telefondan aşı randevusu oluşturabilmek için Sağlık Bakanlığı MHRS sistemi olan 182 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

SMS İLE AŞI RANDEVUSU ALMA

SMS ile aşı randevusu almak için ASI boşluk TC Kimlik Numarası boşluk Kimlik Seri Numarası bilgilerini girerek 2023’e göndermek gerekecektir. Örnek; ASI 1234567890 3934

MHRS İLE AŞI RANDEVUSU ALMA

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne (MHRS) giriş yaptıktan sonra “Aşı Randevusu Al” seçeneğine tıklayarak TURKOVAC’ı seçmenizin ardından karşınıza çıkan hastaneden randevu oluşturabilirsiniz.

MHRS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

E-NABIZ İLE RANDEVU 

e-Nabız üzerinden de aşı randevusu alınabiliyor. Aşağıdaki linke tıklayıp kişisel bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra “Aşı Randevusu Al” butonuna tıklayıp aşı tercihinizi gerçekleştirin. Daha sonra şehir ve hastane tercihlerinizi gerçekleştirdikten sonra aşı randevunuzu oluşturabilirsiniz.

E-NABIZ İLE AŞI RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı